Afsluiting seizoen en start van het nieuwe seizoen

We zijn er weer bijna. De laatste lessen deze week, een laatste dansavond “Save the last dance” en uiteraard het afdansen. Hier laten onze leden zien wat ze de afgelopen weken geleerd hebben.

Op 3 speciale avonden sluiten we dit seizoen op gepaste wijze af. De kick-off hebben we met onze dansavond met als thema “Save the last dance”. De dansavond is voor iedereen toegankelijk. Kom daarom gezellig met vrienden, vriendinnen, familie en kennissen dansen bij ons in de grote zaal van dorpshuis ‘t Slotje in Herpen.

Aansluitend hebben we twee afdansavonden voor het felbegeerde danscertificaat.  Onze leden tonen hun kunsten en worden door een gerenommeerde jury in de persoon van Cor van Rongen en Tjitske Mallo-Dobber voorzien van een gepaste waardering. Kom ze aanmoedigen en waag een dansje tussendoor en na afloop. Alle avonden zijn voor iedereen toegankelijk.

Het nieuwe seizoen start op donderdag  29 augustus 2019 en zondag 1 september 2019

Schrijf je nu al in…
Toon filters

Dagen

Categorieën

Tags

Locaties

Organisatoren

Reset filters
Maa
Din
Woe
Don
Vrij
Zat
Zon
april
april
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
juni
juni
Meld je aan

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *